بانک اطلاعاتی تمام موارد | 26/2/1389 | 7548 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون مرحله دوم مدارس سمپاد اعلام شد

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش شیوه نامه شرکت در آزمون ورودی مرحله دوم مدارس راهنمایی سمپاد در سال 89 را اعلام کرد.به گزارش سرویس اجتماعی برنا،  محمدتقی صابری در این باره گفت: کلیه دانش‌آموزانی که در مرحله اول آزمون ورودی ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از برنا - رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش شیوه نامه شرکت در آزمون ورودی مرحله دوم مدارس راهنمایی سمپاد در سال 89 را اعلام کرد.
به گزارش سرویس اجتماعی برنا،  محمدتقی صابری در این باره گفت: کلیه دانش‌آموزانی که در مرحله اول آزمون ورودی قبول شده‌اند، می‌توانند از ساعت 13 فردا، یکشنبه لغایت ساعت 20 روز چهارشنبه بیست و نهم اردیبهشت با مراجعه به سایت سازمان سمپاد به نشانی http://sampad.medu.ir مراجعه و با توجه به کد رهگیری خود کارت شرکت در آزمون مرحله دوم را دریافت نمایند.
به گفته صابری آزمون مرحله دوم مدارس راهنمایی سمپاد راس ساعت 9 صبح روز جمعه مورخ سی و یکم اردیبهشت به صورت همزمان در سراسر کشور اجرا می‌شود.
رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد: داوطلبان باید در روز برگزاری آزمون کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی معتبر خود را به همراه داشته باشند.
صابری در پایان افزود: داوطلبان می‌توانند در صورت بروز احتمالی مشکل در دریافت کارت ورود به جلسه به واحد سنجش آموزش و پرورش مناطق یا اداره سنجش آموزش و پرورش استان مربوطه مراجعه کنند.

لینک مرتبط 1 : http://sampad.medu.ir

Commentics

Currently under general maintenance.

Please check back shortly.

   یکشنبه 9 شهريور 1393    
میهمان عزیز خوش آمدید
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

جستجو در سايت
تبلیغات

اخبار پربازديد هفته
» اشک هاشمی رفسنجانی در سالروز تولدش | 3/6/1393 | 276 بار مشاهده
» سومین همایش ملی کامپیوتر | 6/6/1393 | 74 بار مشاهده