بانک اطلاعاتی تمام موارد | 31/1/1390 | 3244 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

جزئیات انتقالی و مهمانی دانشجویان در سال90/ ثبت نام متقاضیان از فردا

جزئیات انتقالی و مهمانی دانشجویان در سال90/ ثبت نام متقاضیان از فردا مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم از آغاز ثبت الکترونیکی درخواست دانشجویان دانشگاههای دولتی و دانشگاههای غیرانتفاعی برای انتقال و مهمانی ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر -
جزئیات انتقالی و مهمانی دانشجویان در سال90/ ثبت نام متقاضیان از فردا
مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم از آغاز ثبت الکترونیکی درخواست دانشجویان دانشگاههای دولتی و دانشگاههای غیرانتفاعی برای انتقال و مهمانی از پنجشنبه اول اردیبهشت خبر داد و گفت: شرایط آئین نامه نقل و انتقال و مهمانی مشمول دانشجویان ورودی 86 به بعد است.

مجتبی بذرافشان در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: آئین نامه میهمانی و انتقال دانشجویان دوره های کاردانی و کارشناسی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی در راستای تسهیل نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان برای دانشجویان کلیه دانشگاههای دولتی، غیرانتفاعی، پیام نور و جامع علمی کاربردی قابل اجرا است.

مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم اضافه کرد: دانشجویان دانشگاههای دولتی و دانشگاهها و موسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی که متقاضی انتقال و مهمانی هستند انحصارا از طریق سامانه اینترنتی نقل و انتقال باید درخواستشان را ثبت کنند.

وی ادامه داد: دانشجویان دانشگاههای پیام نور و جامع علمی کاربردی که متقاضی انتقال و مهمانی هستند هر چند از تسهیلات آئین نامه جدید نقل و انتقال استفاده می کنند اما چون واحد مرکزی دارند ساز و کار خودشان برای انتقال و مهمانی را دارند.

بذرافشان در پاسخ به اینکه دانشجویان دانشگاههای دولتی و غیرانتفاعی کدام ورودی ها می توانند از ابتدای اردیبهشت ماه از طریق سامانه اینترنتی نقل و انتقال درخواست الکترونیکی شان را ثبت کنند نیز به مهر گفت: شرایط آئین نامه نقل و انتقال و مهمانی مشمول دانشجویان ورودی 86 به بعد است.

مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم تأکید کرد: متقاضیان انتقال و مهمانی تا پایان اردیبهشت ماه 90 فرصت دارند درخواست هایشان را ارائه کنند و پس از آن دیگر سامانه نقل و انتقال بسته می شود.

Commentics

Currently under general maintenance.

Please check back shortly.

   سه شنبه 25 شهريور 1393    
میهمان عزیز خوش آمدید
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

جستجو در سايت
تبلیغات

اخبار پربازديد هفته
» نتایج دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد | 19/6/1393 | 75 بار مشاهده