بانک اطلاعاتی تمام موارد | | 3216 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت
این همایش در تاریخ و به مدت 1 روز برگزار می گردد

همایش آشنایی با رشته های فنی مهندسی و علوم پایه برگزار می شود

همایش آشنایی با رشته های فنی مهندسی و علوم پایه برگزار می شود چهارمین همایش آشنایی با رشته ‌های فنی‌ مهندسی و علوم پایه دانشگاه صنعتی شریف همزمان با اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری سال 1390 برگزار می‌شود. به گزارش خ ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر -
همایش آشنایی با رشته های فنی مهندسی و علوم پایه برگزار می شود
چهارمین همایش آشنایی با رشته ‌های فنی‌ مهندسی و علوم پایه دانشگاه صنعتی شریف همزمان با اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری سال 1390 برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، همایش آشنایی با رشته ‌های فنی‌ مهندسی و علوم پایه در دانشگاه صنعتی شریف و در فاصله اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری و انتخاب رشته به مدت چهار روز در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

بر این اساس، اواسط مردادماه جاری، این همایش که زمان دقیق تر آن منوط به مشخص شدن زمان اعلام نتایج خواهد بود برگزار می شود.

با توجه به اهمیت انتخاب رشته، دانشگاه صنعتی شریف پیش بینی ‌های لازم جهت استفاده مفیدتر داوطلبان از این همایش را در نظر گرفته و رشته ‌ها در قالب دو دسته و در دو نوبت صبح و بعدازظهر ارائه می‌شوند.

این همایش مخصوص رتبه‌ های برتر آزمون سراسری یعنی رتبه‌ های زیر 5 هزار کشوری است و اطلاعات کامل در مورد نحوه ثبت نام و شرکت در همایش در پایگاه اطلاع رسانی www.sutstudent.ir قرار دارد.

داوطلبان، بعد از اعلام نتایج اولیه حداکثر به مدت سه روز می‌توانند با مراجعه به پایگاه ارتباط با دانش آموزان اقدام به ثبت نام در این همایش کنند.لینک مرتبط 1 : http:// www.sutstudent.ir
   دوشنبه 10 بهمن 1401    
میهمان عزیز خوش آمدید
دسته بندی موضوعی اخبار
خبر
فرصت شغلی
فرصت تحصیلی
همایش ها
اخبار پربازديد هفته
خبری برای نمایش وجود ندارد!
دسته بندی تخصصی اخبار
جستجو در محتويات سايت
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

تبلیغات