بانک اطلاعاتی تمام موارد | | 884 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت
این همایش در تاریخ 1/7/1389 و به مدت -نامعلوم- برگزار می گردد

هفتمین همایش ملی نخبگان جوان برگزار می شود

هفتمین همایش ملی نخبگان جوان در نيمه اول مهرماه سال جاری با حضور جمعی از نخبگان و استعدادهای برتر برگزار خواهد شد. نخبگان برای حضور در این همایش می‌توانند از طريق سامانه ثبت نام  كه در دو مرحله انجام می‌ ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر - هفتمین همایش ملی نخبگان جوان در نيمه اول مهرماه سال جاری با حضور جمعی از نخبگان و استعدادهای برتر برگزار خواهد شد.

نخبگان برای حضور در این همایش می‌توانند از طريق سامانه ثبت نام  كه در دو مرحله انجام می‌ شود، به تكميل فرم مخصوص شركت در همايش اقدام کنند. متقاضيان در مرحله اول به ثبت اطلاعات اولیه و اعلام آمادگی برای حضور در همايش اقدام و در مرحله دوم که یک ماه پس از آغاز ثبت نام اوليه است، اقدام به تكميل فرم ثبت نام نهايی که شامل اسكان، بازديد‌ها و پرداخت وجه می‌شوند خواهند کرد.

اين همايش سه روزه شامل ديدار با مسئولان دولتی، بازديد‌های علمی و فرهنگی و مجموعه‌ای از نشست‌ها و سخنرانی‌‌های تخصصی است.

امكان حضور مخترعان سطح 3 بنياد ملی نخبگان در این همايش مقدور نيست و مخترعان می‌‌توانند در جشنواره بين المللی نوآوری و شكوفايی كه هر ساله در بهمن ماه برگزار می‌شود، شركت کنند.

هزينه شركت در همايش برای هر فرد شامل هزينه ثبت نام 10 هزارتومان، هزينه اسكان 10 هزارتومان برای هرشب، جهت اسكان مدعوين شهرستانی و هزينه شركت در بخش بازديد 10 هزار تومان تعیین شده که اين مبلغ در مرحله نهايی فراخوان ثبت نام قابل پرداخت است.

مهلت ثبت نام اوليه در هفتمين همايش ملی نخبگان جوان تا 15مردادماه تمديد شد.


   دوشنبه 10 بهمن 1401    
میهمان عزیز خوش آمدید
دسته بندی موضوعی اخبار
خبر
فرصت شغلی
فرصت تحصیلی
همایش ها
اخبار پربازديد هفته
خبری برای نمایش وجود ندارد!
دسته بندی تخصصی اخبار
جستجو در محتويات سايت
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

تبلیغات