بانک اطلاعاتی تمام موارد | 20/12/1389 | 5043 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

پذيرش دانشجوي کارشناسي ارشد دوره مجازي در دانشگاه علوم پزشکي تهران

علوم پزشکي تهران به شيوه نيمه حضوري در رشته آموزش پزشکي دانشجو مي پذيرد که داوطلبان از اسفند 89 تا ارديبهشت 90 فرصت دارند در اين دوره کارشناسي ارشد ثبت نام کنند. به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان شرکت در اين آزمون از 18 اسفند 89 ت ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر - علوم پزشکي تهران به شيوه نيمه حضوري در رشته آموزش پزشکي دانشجو مي پذيرد که داوطلبان از اسفند 89 تا ارديبهشت 90 فرصت دارند در اين دوره کارشناسي ارشد ثبت نام کنند.
به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان شرکت در اين آزمون از 18 اسفند 89 تا 31 ارديبهشت 90 فرصت دارند با ورود به سامانه يادگيري الکترونيکي دانشگاه علوم پزشکي تهران به نشاني
http://dln.tums.ac.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند. آزمون کتبي در تيرماه سال 90 برگزار مي شود و زمان و مکان توزيع کارت آزمون در مهلت مقرر به اطلاع داوطلبان مي رسد.
بر اساس ضوابط و نحوه پذيرش دانشجو در اين دوره داوطلبيني مجاز به شرکت در آزمون هستند که ضمن برخورداري از توانايي جسمي به تناسب رشته انتخابي، واجد شرايط عمومي تحصيل در جمهوري اسلامي ايران باشند.
از جمله شرايط اختصاصي براي ورود به اين دوره کارشناسي ارشد آموزش پزشکي دارا بودن مدرک دکتري تخصصي و يا دکتري حرفه اي گروه پزشکي و دارندگان مدارک کارشناسي ارشد و کارشناسي گروه پزشکي و اعضاي هيئت علمي گروه هاي پزشکي سراسر کشور است.
تحصيل همزمان در رشته هاي آموزش از راه دور دانشگاه با دوره خدمت وظيفه عمومي منافاتي ندارد و قبولي و تحصيل در اين دوره باعث معافيت از وظيفه عمومي پذيرفته شدگان مرد نخواهد شد.
تحصيل همزمان در رشته هاي آموزش از راه دور دانشگاه با گذراندن دوره خدمت پزشکان و پيراپزشکان منافاتي ندارد و قبولي و تحصيل در رشته هاي اين دوره باعث معافيت از گذراندن دوره خدمت پزشکان و پيراپزشکان نمي شود.
ممنوعيتي براي تحصيل همزمان در رشته هاي سيستم آموزش از راه دور دانشگاه با ساير رشته هاي حضوري و غيرحضوري وجود ندارد اما داوطلبان نمي توانند در يک رشته تحصيلي به صورت همزمان در هر 2 نوع سيستم آموزشي (حضوري و غير حضوري) مشغول به تحصيل شوند.
هرگونه انتقال و يا جابجايي محل تحصيل در رشته ها از سيستم آموزش حضوري به غيرحضوري و برعکس ممنوع است و پذيرفته شدگان تعهد خدمتي به دانشگاه علوم پزشکي تهران ندارند.
دانشگاه علوم پزشکي تهران براي پذيرش دانشجو در اين دوره آزمون ورودي حضوري به صورت غيرمتمرکز برگزار مي کند. آزمون به صورت دو مرحله اي کتبي و پذيرش دو برابر ظرفيت است و پس از آن آزمون مرحله دوم شامل مصاحبه شفاهي است. کسب حداقل نمره در هر دو مرحله الزامي است و نمره نهايي آزمون شامل 55 درصد امتياز مرحله اول و 45 درصد امتياز مرحله دوم است.
داوطلبان لازم است توانايي و مهارت کار با کامپيوتر در حد مهارت هاي اول (مفاهيم پايه فن آوري اطلاعات)، دوم (آشنايي با سيستم عامل) و هفتم (اطلاعات و ارتباطات) ICDL را داشته باشند.
ظرفيت پذيرش در اين رشته 10 نفر است و 70 درصد از ظرفيت رشته به اعضاي هيئت علمي و کارکنان وزارت بهداشت و تمامي مؤسسات وابسته با اولويت دانشگاه علوم پزشکي تهران اختصاص دارد.
شهريه تحصيل در سيستم آموزش از راه دور دانشگاه براي رشته هاي کارشناسي ارشد همانند سال گذشته خواهد بود اما در صورت تصويب مراجع قانوني قابل افزايش خواهد بود. بر اساس مصوبه دانشگاه علوم پزشکي تهران شهريه ثابت هر نيمسال يک ميليون و 500 هزار ريال، شهريه هر واحد نظري 300 هزار ريال، شهريه هر واحد عملي 650 هزار ريال و پايان نامه هر واحد يک ميليون ريال است.

Commentics

Currently under general maintenance.

Please check back shortly.

   دوشنبه 31 شهريور 1393    
میهمان عزیز خوش آمدید
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

جستجو در سايت
تبلیغات

اخبار پربازديد هفته
» امسال 6000 استاد استخدام می شوند | 23/6/1393 | 189 بار مشاهده
» بازتاب خبر | 23/6/1393 | 71 بار مشاهده