بانک اطلاعاتی تمام موارد | | 727 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت
منبع در خواست کننده نیرو سازمان پزشکی قانونی ۹۳ | جنسیت مورد درخواست مرد و زن | محل سکونت نیرو تمامی استان ها

استخدام سازمان پزشکی قانونی کشور در سال ۹۳

اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، عبدالرزاق برزگر  در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل پزشکی قانونی استان البرز، خاطرنشان کرد: سازمان علاوه بر وظایف جاری و ارائه خدمت به مراجعان در حوزه های ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مجمع متخصصین ایران -

اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، عبدالرزاق برزگر  در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل پزشکی قانونی استان البرز، خاطرنشان کرد: سازمان علاوه بر وظایف جاری و ارائه خدمت به مراجعان در حوزه های مختلف آموزشی و پژوهشی نیز به فعالیت مشغول است که برگزاری همایش طب وقضا در سال آینده یکی از این فعالیت ها است و از تمامی قضات و حقوقدانان و صاحبنظران دعوت می‌کنیم در این همایش مشارکت کنند.

وی با اشاره به شرایط خاص کار در سیستم قضایی و پزشکی قانونی اظهار داشت: همواره تلاش می‌کنیم که افراد با صلاحیت در پزشکی قانونی به کار گرفته شوند و با وجود محدودیت‌های موجود در حوزه نیروی انسانی این موضوع همیشه مدنظر قرار می‌گیرد.

قائم مقام سازمان در ادامه تصریح کرد: با وجود کاستی‌هایی که پزشکی قانونی استان البرز با آن مواجه است، تلاش خواهیم کرد مشکلات برطرف شود و امیدواریم مسئولان استان نیز همچون گذشته به حمایت‌های خود از این اداره کل ادامه دهند.

وی با تأکید بر اینکه تعطیلی در وظایف سازمان جایی ندارد و در بسیاری موارد حتی نمی‌توان آن را به تعویق انداخت، به مشکلات عمده پزشکی قانونی اشاره کرد و گفت: مراجعان پزشکی قانونی عمدتاً افرادی متألم و یا آسیب دیده هستند از سویی در سازمان با کمبود نیروی انسانی نیز مواجه هستیم علاوه بر اینها فضای فیزیکی موجود در برخی مراکز نیز برای کارکنان و مراجعین مناسب نیست با این وجود در بسیاری موارد شاهد رضایت نسبی مراجعین از نحوه دریافت خدمات در پزشکی قانونی هستیم.

تلاش دستگاه قضا برای افزایش احساس امنیت

در ادامه مراسم مهدوی راد رییس کل دادگستری استان البرز با تأکید بر اینکه دستگاه قضایی در استان برای افزایش احساس امنیت مردم تلاش می‌کند، گفت: دستگاه قضایی به دنبال تحقق عدالت، تأمین آرامش مردم و احقاق حقوق آنان و در نهایت رضایت خداوند است.

وی اظهار داشت: رضایت خداوند در گرو رضایت خلق خداست بنابراین باید با تلاش و کارمان در پی رفع نیازهای مردم و کسب رضایت آنان باشیم.

لزوم توجه ویژه به پزشکی قانونی استان

دکتر کولیوند نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم یادآور شد: برای افزیش سرعت در ارائه خدمات باید هزینه اجرای قانون را کاهش دهیم زیرا اگر هزینه اجرای قانون بالا باشد کارها به سمت زیرزمینی شدن و در نتیجه تخلف پیش می رود، بنابراین باید کارها در مسیر قانون و تا حد ممکن روان و سریع انجام شود.

وی ادامه داد: یادمان باشد که جهنم رفتن تنها به ترک نماز نیست، بلکه اتلاف منابع محدود کشور خطای نابخشودنی است

این نماینده مجلس با اشاره به جمعیت بالای ۲ میلیون نفر شهرستان کرج و نیازهای آنان در حوزه پزشکی قانونی خواستار توجه ویژه دستگاه های اجرایی استانی و ستاد سازمان پزشکی قانونی است

راه اندازی مرکز پزشکی قانونی غرب کرج در اولویت

در این مراسم مظفری معاون برنامه ریزی و بودجه استانداری نیز با اشاره به سختی و حسایت‌های کار پزشکان، گفت: پزشک در کنار حفظ علایم حیاتی بیمار، به رفع مشکل نیز اقدام می کند که این موضوع حسایت کار پزشک را نشان می دهد، در مدیریت این استان هم مدیران ضمن حفظ شرایط موجود و ارایه خدمات، به بحث توسعه نیز پرداخته اند که این امر از ارزش والایی برخوردار است.

وی تصریح کرد: با توجه به محدودیت‌های استان از ستاد سازمان پزشکی قانونی می خواهیم برای رفع کاستی‌های این مجموعه در استان کمک کند، ما هم تلاش خواهیم کرد و برای رفع موانع در حد مقدورت کمک کنیم که از جمله این موارد پیگیری برای راه‌اندازی مرکز پزشکی قانونی غرب کرج است که با توجه به تراکم بالای جمعیت در استان امیدواریم شاهد راه اندازی این مرکز به عنوان یک نیاز قطعی باشیم

   دوشنبه 10 بهمن 1401    
میهمان عزیز خوش آمدید
دسته بندی موضوعی اخبار
خبر
فرصت شغلی
فرصت تحصیلی
همایش ها
اخبار پربازديد هفته
خبری برای نمایش وجود ندارد!
دسته بندی تخصصی اخبار
جستجو در محتويات سايت
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

تبلیغات