بانک اطلاعاتی تمام موارد | 30/5/1392 | 1694 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

پذیرش 500 نفر در بورس دکتری پژوهش محور

معاون بورس وزارت علوم از پذیرش 500 نفر در بورس دکتری دستگاههای اجرایی خبر داد. حسن مسلمی نائینی درباره میزان طرحهایی که در فرایند بورس دکتری دستگاههای اجرایی مورد تایید قرار گرفته اند، گفت: نزدیک به 500 نفر در ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر - معاون بورس وزارت علوم از پذیرش 500 نفر در بورس دکتری دستگاههای اجرایی خبر داد.

حسن مسلمی نائینی درباره میزان طرحهایی که در فرایند بورس دکتری دستگاههای اجرایی مورد تایید قرار گرفته اند، گفت: نزدیک به 500 نفر در بورس دکتری پژوهش محور پذیرفته شده و به دانشگاههای بزرگ کشور از جمله تهران و تربیت مدرس معرفی خواهند شد تا فرایند مصاحبه از داوطلبان انجام شود.

وی با بیان اینکه بیش از 500 پروژه کاربردی که مورد نیاز حوزه کاربرد است توسط متقاضیان از اول مهرماه به دانشگاههای کشور پیشنهاد شده است، اضافه کرد: بر این اساس، در صورتیکه دانشگاهها متقاضیان را تایید کردند می توانند قراردادهای صنعتی و غیرصنعتی با حوزه های کاربرد منعقد کنند.

به گفته معاون بورس وزارت علوم، این قراردادها مشترکاً و از طریق یک کارشناس صنعت با راهنمایی یک استاد دانشگاه می توانند به همراه دانشجو این طرح را پیش ببرند.

مسلمی درباره زمان آغاز فعالیت این عده از دانشجویان، اظهار داشت: در صورت تایید دانشگاهها، دانشجویان از اول مهرماه فعالیتشان را آغاز خواهند کرد.

 

 

 


   دوشنبه 10 بهمن 1401    
میهمان عزیز خوش آمدید
دسته بندی موضوعی اخبار
خبر
فرصت شغلی
فرصت تحصیلی
همایش ها
اخبار پربازديد هفته
خبری برای نمایش وجود ندارد!
دسته بندی تخصصی اخبار
جستجو در محتويات سايت
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

تبلیغات