بانک اطلاعاتی تمام موارد | 10/3/1393 | 362 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

نتایج اولیه کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی منتشر شد

فهرست اسامي معرفي شدگان چند برابر ظرفيت كدرشته محل‌هاي نيمه‌متمركز آزمون دوره ‌مهندسي فناوري ارشد و دوره کارشناسي حرفه‎اي ارشد سال 93 دانشگاه جامع علمي ـ‌كاربردي منتشر شد. داوطلبان معرفی شده می توانند ب ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر - فهرست اسامي معرفي شدگان چند برابر ظرفيت كدرشته محل‌هاي نيمه‌متمركز آزمون دوره ‌مهندسي فناوري ارشد و دوره کارشناسي حرفه‎اي ارشد سال 93 دانشگاه جامع علمي ـ‌كاربردي منتشر شد.

داوطلبان معرفی شده می توانند بر اساس ضوابط مربوط به گزينش رشته‌هاي نيمه‌متمركز جهت اطلاع از نحوه‪‬ شركت در مصاحبه در يكي از روزهاي یکشنبه و دوشنبه 25 و 26 خرداد 93 با در دست داشتن مدارك مندرج در بند "ب" به نشاني تعيين شده در جدول اعلامی در سایت سازمان سنجش و مندرج در دفترچه راهنمای آزمون به مراکز آموزش مراجعه کنند.

عدم مراجعه داوطلبان در روزهاي تعيين شده به منزله انصراف قطعي از گزينش در رشته ذيربط تلقي خواهد شد.

مدارك لازم براي ثبت‌نام شامل تصوير شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت، تصوير كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت، چهار قطعه عكس 4×3 و اصل مدرك كارشناسي مرتبط و يا گواهي موقت آن است.

آن دسته از داوطلباني كه تا تاریخ 31 شهریورماه 93 فارغ‌التحصيل مي‌شوند و در زمان ثبت‌نام اينترنتي فاقد گواهينامه پايان تحصيلات بوده و نسبت به تكميل فرم شماره 2 مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون دوره‌هاي مذكور اقدام کرده اند لازم است فرم مذكور را نيز ارايه کنند.

اصل مدرک کارداني براي فارغ‌التحصيلان دوره کارشناسي ناپيوسته، گواهي اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترين مقام مسئول، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار، مدركي كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان را مشخص کند نیز از جمله مدارک مورد نیاز است.


   دوشنبه 10 بهمن 1401    
میهمان عزیز خوش آمدید
دسته بندی موضوعی اخبار
خبر
فرصت شغلی
فرصت تحصیلی
همایش ها
اخبار پربازديد هفته
خبری برای نمایش وجود ندارد!
دسته بندی تخصصی اخبار
جستجو در محتويات سايت
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

تبلیغات