بانک اطلاعاتی تمام موارد | 5/6/1393 | 93 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

ثبت نام پذیرش بدون آزمون کاردانی در دانشگاه آزاد تمدید شد

فرایند ثبت نام دوره هاي بدون آزمون مقاطع كارداني پيوسته و ناپيوسته تا بيست و پنجم شهريورماه تمديد شد. مهلت ثبت نام دوره هاي بدون آزمون مقاطع كارداني پيوسته و ناپيوسته تا بیست و پنجم شهريورماه در سامانه www.azmoo ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر - فرایند ثبت نام دوره هاي بدون آزمون مقاطع كارداني پيوسته و ناپيوسته تا بيست و پنجم شهريورماه تمديد شد.

مهلت ثبت نام دوره هاي بدون آزمون مقاطع كارداني پيوسته و ناپيوسته تا بیست و پنجم شهريورماه در سامانه www.azmoon.org تمدید شد.

هر داوطلب مي تواند يك رشته/محل را انتخاب و در سايت معاونت سنجش و پذيرش ثبت نام كند. لازم به ذكر است داوطلبان پس از ثبت اينترنتي با پرينت از ثبت نام خود مي توانند از هشتم شهريور ماه به واحدي كه ثبت نام کرده اند، مراجعه كنند.

داوطلبان مقطع كارداني پيوسته ملزم هستند شرط تجانس را رعايت كرده و رشته هايي را انتخاب كنند كه با رشته تحصيلي آنها تجانس داشته باشد به غير از رشته تربيت بدني كه از اين قاعده مستثني است و تمام علاقمندان با هر رشته تحصیلی در دیپلم می توانند در رشته تربیت بدنی ثبت نام کرده و مشغول تحصیل شوند.

داوطلبان در نظر داشته باشند براي ثبت نام در مقاطع كارداني ناپيوسته نيازي به رعايت شرط تجانس نيست و هر داوطلب مي تواند بدون توجه به نوع ديپلم خود در هر رشته/محلي كه علاقه مند است ثبت نام کند.


لینک مرتبط 1 : http://www.mehrnews.com/detail/News/2358362
   دوشنبه 10 بهمن 1401    
میهمان عزیز خوش آمدید
دسته بندی موضوعی اخبار
خبر
فرصت شغلی
فرصت تحصیلی
همایش ها
اخبار پربازديد هفته
خبری برای نمایش وجود ندارد!
دسته بندی تخصصی اخبار
جستجو در محتويات سايت
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

تبلیغات