بانک اطلاعاتی تمام موارد | | 86 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

اولین جلسات کارگروه بورسیه‌های مجلس برگزار شد/ بررسی بورسیه همه دولتها

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، جزئیات کارگروه بررسی وضعیت بورسیه های وزارت علوم را تشریح کرد. قاسم جعفری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به جزئیات کارگروه بررسی وضعیت بورسیه وزارت علوم گفت: کارگر ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر - سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، جزئیات کارگروه بررسی وضعیت بورسیه های وزارت علوم را تشریح کرد.

قاسم جعفری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به جزئیات کارگروه بررسی وضعیت بورسیه وزارت علوم گفت: کارگروه مذکور تشکیل شده و با وجود تعطیلات مجلس چند جلسه هم برگزار کرده است.

وی در خصوص اینکه این کارگروه بررسی پرونده بورسیه ها کدام یک از دولت‌ها را در دستور کاری خود قرار داده است، افزود: ما برای این کارهیچ زمان و دوره‌ای را مشخص نکرده‌ایم هرجایی مشکلی باشد و گزارشی ارایه شود بررسی های لازم صورت می گیرد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره اینکه جلساتی که کارگروه داشته آیا خروجی نیز داشته است، یادآورشد: در حال حاضر درحال بررسی پرونده ها هستیم و برای اعلام نتیجه هنوز زود است.

وی یادآورشد: بحثی که اینجا لازم است مطرح شود این است که رسانه هایی که مدعی بررسی پرونده بورسیه ها بودند اکنون از تشکیل این کارگروه دچار شوک شده اند و نسبت به این مساله واکنش منفی نشان داده اند ولی نمایندگان مردم وظیفه خود می دانند که به صورت منطقی و بی طرفانه بورسیه ها را بررسی کنند.


لینک مرتبط 1 : http://www.mehrnews.com/detail/News/2360927
   دوشنبه 10 بهمن 1401    
میهمان عزیز خوش آمدید
دسته بندی موضوعی اخبار
خبر
فرصت شغلی
فرصت تحصیلی
همایش ها
اخبار پربازديد هفته
خبری برای نمایش وجود ندارد!
دسته بندی تخصصی اخبار
جستجو در محتويات سايت
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

تبلیغات