بانک اطلاعاتی تمام موارد | | 75 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

تسهیل انتقال دانشجویان ایرانی خارج به داخل/ استقرار سیستم پاسخگویی آنلاین

معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان از تسهیل انتقال دانشجویان شاغل به تحصیل در خارج از کشور به دانشگاه‌های داخل کشور خبر داد وگفت: آیین نامه های مربوط به موضوع در حال بازنگری و اصلاح است. ابوالحسن ری ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر - معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان از تسهیل انتقال دانشجویان شاغل به تحصیل در خارج از کشور به دانشگاه‌های داخل کشور خبر داد وگفت: آیین نامه های مربوط به موضوع در حال بازنگری و اصلاح است.

ابوالحسن ریاضی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تسهیل انتقال دانشجویان شاغل به تحصیل در خارج به داخل افزود: آیین نامه مربوط به دانشجویان شاغل به تحصیل در خارج کشور در حال بازنگری است.

وی افزود: شرایط عمومی و اختصاصی برای انتقال این دانشجویان به داخل در آیین نامه جدید به صورتی در حال تدوین و تنظیم است که بتوانیم شرایط را برای انتقال دانشجویان تسهیل کنیم.

معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان افزود: شرایط انتقال این دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تقریبا همانند گذشته است و تغییر زیادی نداشته است فقط یک سری تسهیلات برای دانش آموزان دبیرستانی شاغل به تحصیل در خارج شده ایم.

وی همچنین در ادامه یادآورشد: برای جلوگیری از مراجعات مکرر حضوری دانشجویان به سازمان امور دانشجویان سیستم پاسخگویی آنلاین مستقر شود.


لینک مرتبط 1 : http://www.mehrnews.com/detail/News/2364638
   دوشنبه 10 بهمن 1401    
میهمان عزیز خوش آمدید
دسته بندی موضوعی اخبار
خبر
فرصت شغلی
فرصت تحصیلی
همایش ها
اخبار پربازديد هفته
خبری برای نمایش وجود ندارد!
دسته بندی تخصصی اخبار
جستجو در محتويات سايت
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

تبلیغات