بانک اطلاعاتی تمام موارد | | 71 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

کمیته بررسی مدارک علمی و بورسیه‌های قبل تشکیل نشد

مدیرکل بورس و اعزام سازمان امور دانشجویان درباره احیاءکمیته بررسی مدارک علمی و بورسیه‌های سال‌های گذشته گفت: در ارتباط با مسایل بورسیه ها درحال حاضر کمیته ای تشکیل نشده است. دکتر احمد غلامی در گفتگو با خبر ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر - مدیرکل بورس و اعزام سازمان امور دانشجویان درباره احیاءکمیته بررسی مدارک علمی و بورسیه‌های سال‌های گذشته گفت: در ارتباط با مسایل بورسیه ها درحال حاضر کمیته ای تشکیل نشده است.

دکتر احمد غلامی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: ما براساس قوانین مقررات بورس، یک اداره کل، یک شورای مرکزی بورس و یک سری هم قوانین درباره بورس داریم .

وی ادامه داد: شورای مرکزی بورس براساس قوانین و آیین نامه های قانونی یک سری اختیارات دارد و برخی از مسایل که در اختیار وزیر علوم است به شورای مرکزی بورس تفویض می شود و آن شورا آیین نامه و دستورالعمل های لازم را وضع کرده به امضا وزیر می رساند.

وی افزود: همچنین شورای مرکزی بورس یک سری کمیته‌های پایین دستی دارد که برخی مسایل براساس آیین نامه و دستورالعمل ها دراین کمیته ها بحث می شوند چون شورای مرکزی بیشتر به کلیت ها می پردازد. 

مدیرکل بورس و اعزام سازمان امور دانشجویان افزود: در ارتباط با مسایل بورسیه هایی که مطرح است اگر وزیر علوم لازم بداند یک کمیته برای رسیدگی به این مسایل تشکیل می دهد. درحال حاضر کمیته ای تشکیل نشده است .

دکتر حسن مسلمی نائینی- مدیرکل بورس سابق و عضو سابق کمیته ارزشیابی مدارک تحصیلی مدیران در سال 1387 با ارسال نمابری به خبرگزاری ها خواستار احیاء مجدد کمیته بررسی مدارک علمی و بورسیه ها از سال های گذشته شد.

 


لینک مرتبط 1 : http://www.mehrnews.com/detail/News/2363080
   دوشنبه 10 بهمن 1401    
میهمان عزیز خوش آمدید
دسته بندی موضوعی اخبار
خبر
فرصت شغلی
فرصت تحصیلی
همایش ها
اخبار پربازديد هفته
خبری برای نمایش وجود ندارد!
دسته بندی تخصصی اخبار
جستجو در محتويات سايت
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

تبلیغات