بانک اطلاعاتی تمام موارد | 19/6/1393 | 64 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

الزام مراکز غیرانتفاعی دارای سرانه دانشجویی به ارایه خدمات مشاوره

سرپرست دفتر مشاوره سازمان امور دانشجویان گفت: مرکزغیر انتفاعی که دارای سرانه دانشجویی 35 هزارتومان هستند باید 8 هزارتومان آن را به ارایه خدمات مشاره اختصاص دهند. دکتر حمید یعقوبی در بیست و پنجمین گردهمایی رو ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر - سرپرست دفتر مشاوره سازمان امور دانشجویان گفت: مرکزغیر انتفاعی که دارای سرانه دانشجویی 35 هزارتومان هستند باید 8 هزارتومان آن را به ارایه خدمات مشاره اختصاص دهند.

دکتر حمید یعقوبی در بیست و پنجمین گردهمایی روسای مراکزمشاوره که امروز به میزبانی مرکز مشاوره دانشگاه تهران در باغ نگارستان این دانشگاه برگزار شد با ارایه گزارشی از چگونگی تشکیل مرکز مشاوره در دانشگاه ها و وزارت علوم افزود: در حال حاضر 106مرکز مشاوره فعال در دانشگاه های دولتی فعال هستند 270 شعبه مشاوره در خوابگاه ها و 130 مرکز غیر انتفاعی و شعبه های دانشگاه های پیام نور وجود دارند که اگر تجمیع شوند حدود یک هزار مرکز و شعبه و واحد مشاوره در آموزش عالی را تشکیل می دهند.

وی ادامه داد: کارنامه سلامت دانشجویان در سال 87 به صورت یک طرح آغاز شد و بعدها به صورت سلامت جسم و روان در اوایل سال انجام می شود.

سرپرست دفتر مشاوره سازمان امور دانشجویان افزود: در سال 87ردیف بودجه مستقل به مرکز مشاوره وزارت علوم تعلق گرفت که اکنون این بودجه 15 برابر شده است . 

وی ادامه داد: مرکز غیر انتفاعی که دارای سرانه دانشجویی 35 هزارتومان هستند باید 8 هزاتومان آن را به ارایه خدمات مشاره اختصاص دهند.

یعقوبی خطاب به مسئولان مراکز مشاوره تاکید کرد: روسای مراکز مشاوره دانشگاه ها حتما عضو شورای دانشگاه شوند.

درپایان مراسم نیز لوح یادبودی از طرف مرکز مشاوره دانشگاه تهران به محمد شریف مسئول مرکز مشاوره دانشگاه utm مالزی اهداءشد.

 


لینک مرتبط 1 : http://www.mehrnews.com/detail/News/2367264
   دوشنبه 10 بهمن 1401    
میهمان عزیز خوش آمدید
دسته بندی موضوعی اخبار
خبر
فرصت شغلی
فرصت تحصیلی
همایش ها
اخبار پربازديد هفته
خبری برای نمایش وجود ندارد!
دسته بندی تخصصی اخبار
جستجو در محتويات سايت
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

تبلیغات