بانک اطلاعاتی تمام موارد | 19/6/1393 | 134 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

اجبار دانشجویان برای واریز یکجای شهریه ثابت و متغیر/ عدم تسویه محرومیت از کلاس درس

واحد تهران مرکزی دانشگاه آزاد اعلام کرد که بر اساس بخشنامه 14 مرداد این دانشگاه، دانشجویان لازم است پیش از انتخاب واحد شهریه های ثابت و متغیر را پرداخت کنند و در صورت عدم تسویه حساب اجازه حضور در کلاسهای درس را ندارند. ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر - واحد تهران مرکزی دانشگاه آزاد اعلام کرد که بر اساس بخشنامه 14 مرداد این دانشگاه، دانشجویان لازم است پیش از انتخاب واحد شهریه های ثابت و متغیر را پرداخت کنند و در صورت عدم تسویه حساب اجازه حضور در کلاسهای درس را ندارند.

بر اساس اعلام واحد تهران مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، " پیرو بخشنامه مورخ 14 مردادماه سال 93، در خصوص ثبت نام دانشجویان در نیمسال نخست تحصیلی 93-94 و با توجه به تصمیم هیأت رئیسه واحد و با توجه به اینکه طبق دستورالعمل ها تقسیط شهریه فقط از طریق صندوق رفاه دانشجویان باید صورت پذیرد، مقرر شد ثبت نام دانشجویان و وصول شهریه به شرح زیر انجام شود.

"تمام پذیرفته شدگان جدید (ترم نخست) باید کل شهریه (ثابت و متغیر) و هزینه خدمات آموزشی و بیمه را یکجا قبل از انتخاب واحد پرداخت کنند (تقسط و وام از ترم دوم صورت می پذیرد.)

دانشجویان سنوات قبل در تمام مقاطع تحصیلی باید بدهی گذشته را تسویه و پس از واریز شهریه ثابت، مجاز به انتخاب واحد در زمان مقرر خواهند شد.

دانشجویان پس از انتخاب واحد ظرف حداکثر 15 روز فرصت دارند وضعیت مانده شهریه را با واریز یا دریافت تسهیلات از طریق صندوق رفاه دانشجویی یا خدمات دانشجویی دانشکده مشخص و تسویه کنند.

شرایط دریافت تسهیلات نیمسال اول تحصیلی جدید برابر دستورالعمل ابلاغ شده صندوق رفاه دانشجویی به دانشگاهها اقدام شود.

دانشجو برای حذف و اضافه واحد موظف است پس از مشخص شدن شهریه دروس، زمان انتخاب واحد برای دروس جدید ابتدا میزان شهریه آن را واریز کند تا سیستم اجازه ثبت دروس را بدهد.

در صورت عدم تسویه کامل شهریه با شرایط فوق، این قبیل دانشجویان از لیست کلاسی یا گواهی اشتغال به تحصیل و یا ... محروم خواهند شد.

از این رو خواهشمند است تمهیدات لازم و اطلاع رسانی مناسب به دانشجویان از هر طریق ممکن صورت پذیرد و یک نسخه از اقدامات صورت گرفته را به مدیریت امور مالی ارسال کنند."

 

لینک مرتبط 1 : http://www.mehrnews.com/detail/News/2366106
   دوشنبه 10 بهمن 1401    
میهمان عزیز خوش آمدید
دسته بندی موضوعی اخبار
خبر
فرصت شغلی
فرصت تحصیلی
همایش ها
اخبار پربازديد هفته
خبری برای نمایش وجود ندارد!
دسته بندی تخصصی اخبار
جستجو در محتويات سايت
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

تبلیغات