بانک اطلاعاتی تمام موارد | 23/6/1393 | 65 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

نظر مرحوم کاتوزیان درباره نامگذاری یک دانشکده به اسمش

رئیس دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد از اعلام آمادگی وکلا، قضات و حقوقدانان کشور برای کمک به احداث دانشکده مستقل حقوق در دانشگاه فردوسی مشهد به نام دکتر امیرناصر کاتوزیان پدر حقوق خبر داد. ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر - رئیس دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد از اعلام آمادگی وکلا، قضات و حقوقدانان کشور برای کمک به احداث دانشکده مستقل حقوق در دانشگاه فردوسی مشهد به نام دکتر امیرناصر کاتوزیان پدر حقوق خبر داد.

دکتر عبدالرضا جوان جعفری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به احداث دانشکده مستقل حقوق به نام دکتر امیرناصر کاتوزیان در دانشگاه فردوسی مشهد گفت: زمین برای ساخت دانشکده حقوق به نام دکتر امیرناصر کاتوزیان مشخص شده و دانشگاه با ساخت آن موافقت کرده است.

وی با اشاره به بودجه مورد نیاز برای ساخت این دانشکده ادامه داد: از نظر اعتبار، دستوراتی از معاونت حقوقی رئیس جمهور و نهادهای مختلف اخذ کرده ایم ولی بودجه کامل هنوز مشخص نیست. برنامه ما برای تامین بودجه این پروژه دریافت کمک از نهاد های دولتی و غیردولتی برای ساخت این دانشکده است تا عملیاتی شود.

رئیس دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد ادامه داد: پیگیر تامین بودجه هستیم و قرار است حتی رئیس دانشگاه با وزیرعلوم دراین زمینه صحبت کند، همچنین وکلاء، قضات و حقوقدانان کشور نیز اعلام آمادگی کرده اند که به ساخت این دانشکده کمک کنند.

وی درباره نامگذاری دانشکده حقوق دانشگاه به نام پدر علم حقوق ایران گفت: این تصمیم قبل از فوت دکتر کاتوزیان گرفته شده بود. در اردیبهشت امسال یک مراسم یابود برای دکتر کاتوزیان در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شده بود. در همان زمان تصمیم گرفته شد که دانشکده حقوقی با نام وی راه اندازی شود.

وی افزود: زمانی هم که دکتر کاتوزیان در بیمارستان بستری بودند نامه ای به وی نوشته و تصمیم دانشگاه برای احداث دانشکده حقوق به اطلاع وی رسید که وی تشکر و عنوان کرد مهم ایجاد دانشکده است و اینکه به اسم چه شخصی باشد مهم نیست.

رئیس دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد افزود: عملیات اجرایی ساخت دانشکده از امسال شروع می شود.


لینک مرتبط 1 : http://www.mehrnews.com/detail/News/2369889
   دوشنبه 10 بهمن 1401    
میهمان عزیز خوش آمدید
دسته بندی موضوعی اخبار
خبر
فرصت شغلی
فرصت تحصیلی
همایش ها
اخبار پربازديد هفته
خبری برای نمایش وجود ندارد!
دسته بندی تخصصی اخبار
جستجو در محتويات سايت
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

تبلیغات