بانک اطلاعاتی تمام موارد | 23/6/1393 | 50 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

کارنامه آزمون سراسری 93 منتشر شد/ امکان مشاهده رتبه

کارنامه آزمون سراسری سال 93 برای بیش از 625 هزار نفر در که در کنکور انتخاب رشته کردند شب گذشته منتشر شد و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش کارنامه خود را مشاهده کنند. از میان یک میلیون و 31 هزار نف ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر - کارنامه آزمون سراسری سال 93 برای بیش از 625 هزار نفر در که در کنکور انتخاب رشته کردند شب گذشته منتشر شد و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش کارنامه خود را مشاهده کنند.

از میان یک میلیون و 31 هزار نفر متقاضی شرکت در کنکور سراسری در نهایت 870 هزار نفر مجاز به انتخاب رشته شدند که 75 درصد این افراد اقدام به انتخاب رشته کردند.

بر همین اساس از میان 625 هزار نفر از متقاضیان کنکور پس از انتخاب رشته، 466 هزار و 888 نفر پذیرفته شدند.

سازمان سنجش آموزش کشور در حال حاضر کارنامه افرادی را انتخاب رشته کرده اند، اعم از قبولی و یا پذیرفته نشده، منتشر کرده است.

داوطلبان می توانند بر اساس مشخصات فردي از جمله شماره پرونده، شماره داوطلبي، شماره پرونده و کد رهگيري،  اطلاعات کارت اعتباري ثبت نام به کارنامه خود دسترسی پیدا کند. 

دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور درباره انتشار کارنامه آزمون سراسری سال 93 یادآور شد: داوطلبان مذکور که انتخاب رشته کرده اند می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مشاهده و پرینت کارنامه خود از رتبه خود و آخرین رتبه قبولی در گروه آزمایشی و سهمیه مربوط در هر یک از کد رشته های انتخابی مطلع شوند.
 


لینک مرتبط 1 : http://www.mehrnews.com/detail/News/2369785
   دوشنبه 10 بهمن 1401    
میهمان عزیز خوش آمدید
دسته بندی موضوعی اخبار
خبر
فرصت شغلی
فرصت تحصیلی
همایش ها
اخبار پربازديد هفته
خبری برای نمایش وجود ندارد!
دسته بندی تخصصی اخبار
جستجو در محتويات سايت
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

تبلیغات