بانک اطلاعاتی تمام موارد | 23/6/1393 | 39 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

فعالان دانشجویی از دیدار با رهبری گفتند/ حال رهبر انقلاب بسیار مساعد بود

جمعی از فضلا و مدرسين حوزه‌هاي علميه و نمایندگان تشکلهای دانشجویی از رهبر معظم انقلاب عیادت کردند 2 تن از فعالان دانشجویی در گفتگوی خود با مهر از جزئیات این دیدار گفتند. در ادامه دیدارهای مسئولان و مقامات، ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر - جمعی از فضلا و مدرسين حوزه‌هاي علميه و نمایندگان تشکلهای دانشجویی از رهبر معظم انقلاب عیادت کردند 2 تن از فعالان دانشجویی در گفتگوی خود با مهر از جزئیات این دیدار گفتند.

در ادامه دیدارهای مسئولان و مقامات، محمدیان - مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاهها و نمايندگان تشکلهاي دانشجويي به دیدار حضرت آیت الله خامنه ای رفتند.

همچنين تعدادي از از وزيران و معاونان رئيس جمهور، برخي از نمايندگان ولي فقيه در استانها و نهادهاي انقلابي، نمايندگان حضرات آيات صافي گلپايگاني، مکارم شيرازي، موسوي اردبيلی، کابلی و سيد سعيد حکيم، برخي از اعضاي مجلس خبرگان رهبري و مجمع تشخيص مصلحت نظام، سرکار خانم دکتر زهرا مصطفوي فرزند بزرگوار امام راحل در این دیدار حضور داشتند.

فعالان دانشجویی از دیدار با رهبری گفتند

علی پهلوان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به عیادت تعدادی از نمایندگان تشکل های دانشجویی از رهبر معظم انقلاب گفت: رهبر معظم انقلاب استقبال بسیار گرمی از دانشجویانی که برای عیادت ایشان به بیمارستان رفته بودند، داشتند.

وی ادامه داد: با توجه به این مساله فضا به صورتی است که نمایندگان تشکل های دانشجویی به صورت تک نفره با رهبر معظم انقلاب دیدار داشتند من به ایشان گفتم که انشالله همیشه سلامت باشید و پرچم انقلاب اسلامی را به دست امام زمان عج برسانید. ایشان نیز گفتند انشالله. 

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان افزود: در این دیدار همچنین سلام دانشجویان را به مقام معظم رهبری رساندم و ایشان نیز فرمودند متعاقبا سلام من را هم به دانشجویان برسانید.

محمدجواد نوری - مسئول واحد بین‌الملل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان نیز در گفتگو با خبرنگار مهر حال رهبرمعظم انقلاب را بسیار مساعد و خوب توصیف کرد و افزود: من از رهبر معظم انقلاب خواستم که برای دانشجویان دعا کند و ایشان نیز دعا کردند و همچنین برای ایشان آرزوی سلامتی و طول عمر کردم.


لینک مرتبط 1 : http://www.mehrnews.com/detail/News/2369763
   دوشنبه 10 بهمن 1401    
میهمان عزیز خوش آمدید
دسته بندی موضوعی اخبار
خبر
فرصت شغلی
فرصت تحصیلی
همایش ها
اخبار پربازديد هفته
خبری برای نمایش وجود ندارد!
دسته بندی تخصصی اخبار
جستجو در محتويات سايت
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

تبلیغات