بانک اطلاعاتی تمام موارد | 23/6/1393 | 51 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

انتشار کارنامه آزمون سراسری سال 93 در ساعت 22 امشب

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کارنامه آزمون سراسری سال 93 در امشب خبر داد و گفت: داوطلبانی که انتخاب رشته کرده اند می توانند از ساعت 22 امشب با مراجعه به سایت سازمان سنجش کارنامه خود را مشاهده کنند. ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر - مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کارنامه آزمون سراسری سال 93 در امشب خبر داد و گفت: داوطلبانی که انتخاب رشته کرده اند می توانند از ساعت 22 امشب با مراجعه به سایت سازمان سنجش کارنامه خود را مشاهده کنند.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: به منظور فراهم آوردن تسهیلات بیشتر برای داوطلبانی که نسبت به انتخاب کد رشته محل های تحصیلی آزمون سراسری سال 93 اقدام کرده اند با تلاش مستمر و پیگیر و ارزشمند و شبانه روزی همکاران در سازمان سنجش آموزش کشور کارنامه داوطلبان مذکور با توجه کد رشته محل های انتخابی متقاضیان راس ساعت 22 امروز شنبه 22 شهریورماه 93 بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

وی افزود: هر یک از داوطلبان انتخاب رشته کننده، اعم از داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف قبول شدگان رشته های متمرکز آزمون سراسری سال 93 اعلام شده و یا پذیرفته نشده اند می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مشاهده و پرینت کارنامه خود از رتبه خود و آخرین رتبه قبولی در گروه آزمایشی و سهمیه مربوط در هر یک از کد رشته های انتخابی مطلع شوند.

توکلی اظهار داشت: پیش از این سازمان سنجش اعلام کرده بود که این کارنامه 26 شهریور منتشر می شود اما سعی کردیم که زودتر منتشر شود.


لینک مرتبط 1 : http://www.mehrnews.com/detail/News/2369446
   دوشنبه 10 بهمن 1401    
میهمان عزیز خوش آمدید
دسته بندی موضوعی اخبار
خبر
فرصت شغلی
فرصت تحصیلی
همایش ها
اخبار پربازديد هفته
خبری برای نمایش وجود ندارد!
دسته بندی تخصصی اخبار
جستجو در محتويات سايت
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

تبلیغات