بانک اطلاعاتی تمام موارد | 23/6/1393 | 75 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

اطلاعیه دانشگاه آزاد درباره صدور مدارک دانشجویان واحدهای تجمیع شده

دانشگاه آزاد اسلامی در پی ابهامات به وجود آمده در خصوص مدرک تحصیلی دانشجویان واحدها و پردیس‌های علوم و تحقیقات بعد از طرح تجمیع در واحدهای مادر در اطلاعیه‌ای به ابهامات پاسخ داد. پس از اینکه دانشگاه آزاد ا ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر - دانشگاه آزاد اسلامی در پی ابهامات به وجود آمده در خصوص مدرک تحصیلی دانشجویان واحدها و پردیس‌های علوم و تحقیقات بعد از طرح تجمیع در واحدهای مادر در اطلاعیه‌ای به ابهامات پاسخ داد.

پس از اینکه دانشگاه آزاد اقدام به تجمیع واحدها و پردیس‌های علوم تحقیقات کرد، در زمینه صدور مدرک تحصیلی برای دانشجویانی که در حال فارغ التحصیلی هستند یا دانش آموخته شده‌اند، ابهاماتی به وجود آمد که مدیرکل پیگیری‌های ویژه این دانشگاه برای شفاف سازی موضوع توضیحاتی برای دانشجویانی که نگران چگونگی دانش آموختگی خود هستند، ارئه داد.

در این اطلاعیه آمده است: نظر به فرآیند تجمیع تشکیلاتی واحدها و پردیس‌های علوم و تحقیقات و ابهامات به وجود آمده بین دانشجویان در خصوص نحوه صدور مدارک دانش آموختگی آن دسته از واحدها و یا پردیس‌های علوم تحقیقات فارغ التحصیل می‌شوند، به اطلاع می‌رساند، مدارک دانش آموختگان ورودی سال 93 و قبل از آن، در واحدها و پردیس‌های علوم و تحقیقات به نام همان واحد یا پردیسی که دانشجو در آن پذیرفته شده، صادر می‌شود و مدارک دانش آموختگی دانشجویان ورودی سال 94 و بعد از آن به نام واحد دانشگاهی تجمیع شده صادر خواهد شد.


لینک مرتبط 1 : http://www.mehrnews.com/detail/News/2369339
   دوشنبه 10 بهمن 1401    
میهمان عزیز خوش آمدید
دسته بندی موضوعی اخبار
خبر
فرصت شغلی
فرصت تحصیلی
همایش ها
اخبار پربازديد هفته
خبری برای نمایش وجود ندارد!
دسته بندی تخصصی اخبار
جستجو در محتويات سايت
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

تبلیغات