بانک اطلاعاتی تمام موارد | 23/6/1393 | 69 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

اعلام مهلت مجدد ثبت نام برای آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی

داوطلبان شرکت کننده در آزمون دکتری تخصصی رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت، داروسازی، دندانپزشکی و طب سنتی سال تحصیلی 94 - 93 می توانند در روزهای 5 تا 9 مهرماه نسبت به ویرایش و تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند. مهلت ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر - داوطلبان شرکت کننده در آزمون دکتری تخصصی رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت، داروسازی، دندانپزشکی و طب سنتی سال تحصیلی 94 - 93 می توانند در روزهای 5 تا 9 مهرماه نسبت به ویرایش و تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.

مهلت ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت، داروسازی، دندانپزشکی و طب سنتی سال تحصیلی 94 -  93  به پایان رسیده است و داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند و یا می خواهند اطلاعات فرم ثبت نام خود را ویرایش و یا مدارک ارسالی را تکمیل کنند می توانند در مهلت مقرر این کار را انجام دهند.

داوطلبان این آزمون می توانند از ساعت 9 صبح روز 5 مهر تا ساعت 23 روز 9 مهر به منظور ثبت نام، ویرایش اطلاعات و تکمیل مدارک به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه کنند.

این فرصت به هیج وجه قابل تمدید نیست.

انتقال و جابجائی در مقطع دكتري تخصصی (Ph.D) ممنوع است و آزمون كلیه رشته ها به صورت متمركز توسط مركز سنجش آموزش پزشكی در 9 شهر تهران، اصفهان، تبریز، شیراز، مشهد ، اهواز، كرمان و كرمانشاه برگزار خواهد شد.

کارت آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت، داروسازی، دندانپزشکی و طب سنتی سال تحصیلی 94 - 93 در روزهای 29 و 30 مهرماه به صورت اینترنتی توزیع می شود.

آزمون در روز اول آبان ماه برگزار شده و کلید اولیه در ساعت 18 روز 8 آبان منتشر می شود.

داوطلبان آزمون در روزهای 7 تا 10 آبان فرصت دارند اعتراض خود به سوالات آزمون را تنها به صورت اینترنتی ارسال کنند. کلید نهایی در روز 25 آبان منتشر خواهد شد.

اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون (دو برابر ظرفیت) و انتخاب محل تحصیل به صورت اینترنتی در 12 آذرماه اعلام می شود و پذیرفته شدگان در این دوره در روزهای 23 تا 29 آذرماه باید در مرحله دوم شرکت کنند.

نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت، داروسازی، دندانپزشکی و طب سنتی سال تحصیلی 94 - 93 در چهارم بهمن ماه 93 اعلام می شود.


لینک مرتبط 1 : http://www.mehrnews.com/detail/News/2369065
   دوشنبه 10 بهمن 1401    
میهمان عزیز خوش آمدید
دسته بندی موضوعی اخبار
خبر
فرصت شغلی
فرصت تحصیلی
همایش ها
اخبار پربازديد هفته
خبری برای نمایش وجود ندارد!
دسته بندی تخصصی اخبار
جستجو در محتويات سايت
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

تبلیغات