بانک اطلاعاتی تمام موارد | 23/6/1393 | 51 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

ایجاد شعب دانشگاههای ایرانی در کویت و امارات/ راه‌اندازی دوره مشترک با آلمان

قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل از تشکیل شعب دانشگاههای ایرانی در کویت و امارات خبر داد. حسین سالار آملی در گفتگو با خبرنگار مهر در این باره، گفت: وزارت علوم در کشورهای کویت و امارات خواهان تاسیس شعب دان ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر - قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل از تشکیل شعب دانشگاههای ایرانی در کویت و امارات خبر داد.

حسین سالار آملی در گفتگو با خبرنگار مهر در این باره، گفت: وزارت علوم در کشورهای کویت و امارات خواهان تاسیس شعب دانشگاههای ایرانی است.

وی ادامه داد: در مدیریت پیشین وزارت علوم، دوره های مشترک بسیاری میان ایران و برخی از کشورهای جهان برگزار شده که البته با ضعف و قوتهایی هم همراه بود.

به گفته قائم مقام وزارت علوم در امور بین الملل، یک هیأت برجسته علمی در هفته جاری از آلمان به ایران می آیند و در این دیدار، در خصوص برگزاری دوره های مشترک میان ایران و آلمان مباحثی مطرح خواهد شد.

سالار آملی درباره راه اندازی دانشگاه مشترک میان 2 دانشگاه تبریز و ترکیه که پیش از این مطرح شده بود، اظهار داشت: در این زمینه درخواستهایی مطرح شده که روند آن در حال بررسی است، اگر شرایط اجازه داد این دانشگاه تشکیل می شود.


لینک مرتبط 1 : http://www.mehrnews.com/detail/News/2368689
   دوشنبه 10 بهمن 1401    
میهمان عزیز خوش آمدید
دسته بندی موضوعی اخبار
خبر
فرصت شغلی
فرصت تحصیلی
همایش ها
اخبار پربازديد هفته
خبری برای نمایش وجود ندارد!
دسته بندی تخصصی اخبار
جستجو در محتويات سايت
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

تبلیغات