بانک اطلاعاتی تمام موارد | 23/6/1393 | 40 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

کرسیهای آزاداندیشی از ترم دوم تحصیلی پررونق تر می شود

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از ابلاغ آیین نامه کرسیهای آزاد اندیشی در آینده ای نزدیک خبر داد و تاکید کرد از ترم دوم تحصیلی، شاهد پررونق شدن این کرسیها، خواهیم بود. ضیاء هاشمی در نخستین نشست فعالان فرهن ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر - معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از ابلاغ آیین نامه کرسیهای آزاد اندیشی در آینده ای نزدیک خبر داد و تاکید کرد از ترم دوم تحصیلی، شاهد پررونق شدن این کرسیها، خواهیم بود.

ضیاء هاشمی در نخستین نشست فعالان فرهنگی دانشگاه صنعتی اصفهان، گفت: برگزاری این همایش، الگویی است که قابلیت اجرایی شدن در سایر دانشگاه های کشور را دارد، قابلیت های زیادی در فضای فرهنگی دانشگاه وجود دارد و با ایجاد بستر مناسب برای مشارکت دانشجویان و شکوفایی استعداد آنها شاهد جهش خوبی در سطح فعالیت های فرهنگی دانشگاه ها خواهیم بود.

وی با بیان اینکه کانون های فرهنگی و هنری بستر لازم برای مشارکت دانشجویان در فعالیت های فرهنگی را فراهم می کند از ابلاغ آیین نامه جدید کرسی های آزاداندیشی در آینده ای نزدیک خبر داد و ابراز امیدواری کرد که در ترم تحصیلی آینده شاهد رونق کم نظیر این کرسی ها در دانشگاه های کشور باشیم تا اساتید و دانشجویان در فضایی مناسب به بیان دیدگاه ها و نظرات خود بپردازند و نشاط، امید و مشارکت در دانشگاه ها نیز روز به روز افزایش پیدا کند.

وی همچنین با اشاره به افزایش بودجه معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نسبت به گذشته از طرح سفر زیارتی فرهنگی مشهد مقدس برای همه دانشجویان در دوران تحصیل آنها خبر داد.

 


لینک مرتبط 1 : http://www.mehrnews.com/detail/News/2368747
   دوشنبه 10 بهمن 1401    
میهمان عزیز خوش آمدید
دسته بندی موضوعی اخبار
خبر
فرصت شغلی
فرصت تحصیلی
همایش ها
اخبار پربازديد هفته
خبری برای نمایش وجود ندارد!
دسته بندی تخصصی اخبار
جستجو در محتويات سايت
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

تبلیغات