بانک اطلاعاتی تمام موارد | 23/6/1393 | 65 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

دانشگاه شهید چمران اهواز با یک دانشگاه تریشی تفاهمنامه امضا کرد

تفاهم نامه همکاری علمی- آموزشی و پژوهشی میان دانشگاه شهید چمران اهواز و دانشگاه لئبون اتریش امضا شد. ابراهیم حاجی دولو - معاون پژوهش و فناوری دانشگاه در این خصوص، گفت: دانشگاه لئبون از دانشگاههای مهم فنی در ا ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر - تفاهم نامه همکاری علمی- آموزشی و پژوهشی میان دانشگاه شهید چمران اهواز و دانشگاه لئبون اتریش امضا شد.

ابراهیم حاجی دولو - معاون پژوهش و فناوری دانشگاه در این خصوص، گفت: دانشگاه لئبون از دانشگاههای مهم فنی در اتریش به شمار می آید و در رشته های علوم، مهندسی و زمین شناسی و نفت فعال است.

وی ادامه داد: قرار است تفاهمنامه نهایی در آبان ماه امسال در سفر رئیس جمهور اتریش به ایران و حضور رئیس دانشگاه لئبون اتریش در دانشگاه شهید چمران اهواز امضا شود.

به گفته معاون دانشگاه شهید چمران اهواز، بر اساس این تفاهم نامه محورهای مهم همکاری علمی بین دو دانشگاه به این شرح اعلام شد: ایجاد فرصت مطالعاتی برای دانشجویان دوره دکتری و اساتید دانشگاه، همکاری در برگزاری کارگاه علمی، سمینار و کنفرانس های مشترک بین دو دانشگاه، برگزاری دوره های کارشناسی ارشد و دکتری مشترک در رشته های پر تقاضا، همکاری اساتید در اجرای پروژههای تحقیقاتی مشترک بین المللی و تبادل تجربیات آموزشی و تحقیقاتی در زمینه های مختلف علمی.

وی تاکید کرد: این تفاهم نامه فرصت مناسبی برای اساتید و دانشجویان دوره دکترا جهت گسترش فعالیت های تحقیقاتی فراهم می آورد که امید است از آن استفاده مفید صورت گیرد.


لینک مرتبط 1 : http://www.mehrnews.com/detail/News/2368740
   دوشنبه 10 بهمن 1401    
میهمان عزیز خوش آمدید
دسته بندی موضوعی اخبار
خبر
فرصت شغلی
فرصت تحصیلی
همایش ها
اخبار پربازديد هفته
خبری برای نمایش وجود ندارد!
دسته بندی تخصصی اخبار
جستجو در محتويات سايت
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

تبلیغات