بانک اطلاعاتی تمام موارد | 23/6/1393 | 41 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

پرداخت سالانه 40 میلیارد تومان برای کتابخانه الکترونیکی علوم پزشکی 

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: در سطح دانشگاههای علوم پزشکی سالانه 40 میلیارد تومان برای کتابخانه الکترونیکی می پردازیم که از طریق آن افراد می توانند به تمامی مجلات و منابع علمی پزشکی معتبر دنیا دسترسی داشته باش ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر - معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: در سطح دانشگاههای علوم پزشکی سالانه 40 میلیارد تومان برای کتابخانه الکترونیکی می پردازیم که از طریق آن افراد می توانند به تمامی مجلات و منابع علمی پزشکی معتبر دنیا دسترسی داشته باشند.

دکتر رضا ملک زاده در مراسم اختتامیه بیست و هشتمین آزمون دانشنامه فوق تخصصی و شصت و یکمین آزمون دانشنامه تخصصی در محل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اظهار داشت : در طول 25 سال گذشته در تربیت دستیاران تخصصی و فوق تخصصی توفیقات بسیار خوبی کسب کرده ایم.

وی با اشاره به اینکه در سال 68 کشور با کمبود متخصص مواجه بود و از پزشکان هندی و بنگلادشی استفاده می شد خاطرنشان کرد : امروز نه تنها در این عرصه با کمبود نیروی انسانی مواجه نیستیم بلکه حتی می توانیم نیاز کشورهای منطقه را نیز برطرف کنیم.

معاون وزیر بهداشت خطاب به دانش آموختگان تخصصی و فوق تخصصی گفت: کار اصلی شما از این به بعد شروع می شود ، باید همواره دانش و اطلاعات خود را روزآمد کنید. علم پزشکی همواره روبه پیشرفت است و شما بعنوان دانشجوی طب هرگز فارغ التحصیل نمی شوید بلکه همواره در آموختن به سر می برید.

ملک زاده افزود: ما در سطح دانشگاههای علوم پزشکی با پرداخت سالانه 40 میلیارد تومان کتابخانه الکترونیکی داریم که از طریق آن افراد می توانند به تمامی مجلات و منابع علمی پزشکی معتبر دنیا دسترسی داشته باشند و با استفاده از این منابع اطلاعات خود را به روز کرده و حتی مهارتهای جدید کسب کنند.

وی با تاکید بر لزوم افزایش مهارتها علاوه بر معلومات با طی دوره های تکمیلی افزود: تمام داشته ها و آموخته های کنونی ما در علم پزشکی حاصل تلاش و زحمات پزشکان و متخصصان گذشته است. بنابراین ما نیز در توسعه علم پزشکی و مرزهای دانش  نقش داریم و هر یک از شما باید در این زمینه تلاش کرده و این وظیفه مهم را فراموش نکنید.

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با اشاره به محدود بودن بودجه بخش سلامت به دانش آموختگان جوان بر ضرورت استفاده بهینه از این بودجه تاکید کرد.

وی به دانش آموختگان توصیه کرد: همکاران جوان ما به خاطر داشته باشند آنچه باعث ارتقای درجه آنان می شود ارتباط خوب با بیماران است .پس برای بیماران وقت بگذارید و بیشتر از جنبه های معنوی به حرفه خود نگاه کنید. خدمت خود را با کمال میل و علاقه و عشق و با کیفیت بالا به دردمندان و نیازمندان ارایه دهید که این خود باعث توفیق شما می شود. 


لینک مرتبط 1 : http://www.mehrnews.com/detail/News/2368638
   دوشنبه 10 بهمن 1401    
میهمان عزیز خوش آمدید
دسته بندی موضوعی اخبار
خبر
فرصت شغلی
فرصت تحصیلی
همایش ها
اخبار پربازديد هفته
خبری برای نمایش وجود ندارد!
دسته بندی تخصصی اخبار
جستجو در محتويات سايت
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

تبلیغات