بانک اطلاعاتی فنی و مهندسی -> عمران و معماری | 8/2/1388 | 431 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

علت ريزش در مسکن مهر چيست؟

معاون وزیر مسکن و شهرسازی درباره انصرافی‌ها در مسکن مهر گفت: «افراد فاقد واجد شرایط که دارای واحد مسکونی باشند از طرح مسکن مهر حذف می‌شوند». منوچهر‌خواجه‌دلویی در گفت‌وگو با مهر در خصوص افراد انصرافی در طرح مسکن مهر گف ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از آفتاب -

معاون وزیر مسکن و شهرسازی درباره انصرافی‌ها در مسکن مهر گفت: «افراد فاقد واجد شرایط که دارای واحد مسکونی باشند از طرح مسکن مهر حذف می‌شوند».

منوچهر‌خواجه‌دلویی در گفت‌وگو با مهر در خصوص افراد انصرافی در طرح مسکن مهر گفت: «افرادی که تا مرحله عقد قرارداد رسیده‌اند و سپس انصراف داده‌اند، در حقیقت افراد فاقد واجد شرایط بوده‌اند که در بررسی از وضعیت آنان مشخص شده است که دارای واحد مسکونی بوده‌اند».

معاون وزیر مسکن و شهرسازی اعلام کرد: «به غیر از افراد ریزشی در طرح مسکن مهر که رد صلاحیت شده‌اند، کسانی نیز بوده‌اند که در مرحله عقد قرارداد ساخت امکان تامین مالی برای آماده‌سازی زمین را نداشته‌اند که البته این افراد از طرح مسکن مهر حذف نمی‌شوند».

وی با بیان مطلب فوق افزود: «افراد فاقد توانایی مالی از فاز اجرایی جابه جا می‌شوند و به ته صف می‌روند و هر زمان که توانایی تامین اعتبار آماده‌سازی را داشته باشند، با آنها قرارداد ساخت منعقد می‌شود».

علت ريزش در مسکن مهر چيست؟


لینک مرتبط 1 : http://aftabnews.ir/vdccsmq4.2bqmx8laa2.html
       
میهمان عزیز خوش آمدید
دسته بندی موضوعی اخبار
خبر
فرصت شغلی
فرصت تحصیلی
همایش ها
اخبار پربازديد هفته
خبری برای نمایش وجود ندارد!
دسته بندی تخصصی اخبار
جستجو در محتويات سايت
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

تبلیغات