بانک اطلاعاتی فنی و مهندسی -> کامپیوتر | 6/3/1389 | 268 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

آزمایشگاه کسپرسکی با انتخاب نماینده جدید، جایگاه خود را در ایران مستحکم‌تر می‌کند.

آزمايشگاه كسپرسكي، شركت پيشرو در ارائه راه حل‌هاي امنيت اطلاعات اعلام كرد که با داشتن بیش از شصت درصد از سهم بازار آنتی ویروس‌ها در ایران، قصد سرمایه‌گذاری و حضور بیشتر در این بازار را دارد. به گزارش موسسه دیده بان آی ت ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری ایتنا - آزمايشگاه كسپرسكي، شركت پيشرو در ارائه راه حل‌هاي امنيت اطلاعات اعلام كرد که با داشتن بیش از شصت درصد از سهم بازار آنتی ویروس‌ها در ایران، قصد سرمایه‌گذاری و حضور بیشتر در این بازار را دارد.

به گزارش موسسه دیده بان آی تی، روابط عمومی کسپرسکی در ایران تارک کازباری، مدیرعامل کسپرسکی خاورمیانه با بیان اینکه با توجه به پتانسیل بالای بازار و نظر به این موضوع که ایران سومین بازار بزرگ کسپرسکی در خاورمیانه است، قصد افزایش سرمایه‌گذاری در آن را داریم افزود: تقویت نمایندگان قبلی و افزودن نمایندگان جدید یکی از روش‌های عملی انجام این کار است.

کازباری با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود ۲۴ نماینده فعال در منطقه مشغول فعالیت هستند تاکید کرد: تقاضای بازار ما را به سمت افزایش نمایندگان و تقویت آنها سوق می‌دهد.

در همین راستا شرکت تجارت امن خاورمیانه به عنوان نماینده رده Value Added Distributor در ایران معرفی شده است که جهت ارائه راهکارهای کسپرسکی به شرکت‌ها و سازمان‌ها فعالیت خواهد نمود.

شرکت تجارت امن خاورمیانه در سال گذشته به عنوان شعبه ایرانی شرکت کام گارد دبی و برای فعالیت در کشورهای ایران، افغانستان و پاکستان در زمینه امنیت اطلاعات آغاز به کار کرده است.

محمد مبصری، مدیرعامل شرکت تجارت امن خاورمیانه در این زمینه می‌گوید: هدف اصلی ما در شرکت آموزش مشریان و ارائه خدمات پشتیبانی برای نمایندگان است. ضمن آنکه به زودی خدمات پشتیبانی آنلاین و کارگاه های آموزشی و روزآمدسازی دانش نمایندگان را نیز برگزار خواهیم کرد.
       
میهمان عزیز خوش آمدید
دسته بندی موضوعی اخبار
خبر
فرصت شغلی
فرصت تحصیلی
همایش ها
اخبار پربازديد هفته
خبری برای نمایش وجود ندارد!
دسته بندی تخصصی اخبار
جستجو در محتويات سايت
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

تبلیغات