بانک اطلاعاتی فنی و مهندسی -> کامپیوتر | 10/3/1389 | 283 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

عرضه یک سیستم نوآورانه شبکه خانگی

یک شرکت تولید کننده رایانه سیستم نوآورانه جدیدی را عرضه کرده است که می تواند یک شبکه خانگی را به کاربران عرضه کند. این فناوری جدید را که شرکت \ ایسر\ عرضه کرده است clear.fi نام دارد. این کنسول جدید حداکثر کنترل بر روی فناور ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مجمع متخصصین ایران -

یک شرکت تولید کننده رایانه سیستم نوآورانه جدیدی را عرضه کرده است که می تواند یک شبکه خانگی را به کاربران عرضه کند.

این فناوری جدید را که شرکت \ ایسر\ عرضه کرده است clear.fi نام دارد. این کنسول جدید حداکثر کنترل بر روی فناوری و محتویاتی که را عرضه کرده و یا دریافت می کنند در اختیار کاربران می گذارد و به آنها اجازه می دهد که به روشی موثر و آسان یک شبکه خانگی را برای خود تهیه کنند.

به این ترتیب کاربران خانگی می توانند فیلم، موسیقی، کتابهای الکترونیک و سایر محتویات چند رسانه ای را از طریق این شبکه بین خود به اشتراک بگذارند. به طوری که برای مثال مادری که در آشپزخانه است می تواند همان کتاب الکترونیکی را پسرش در اتاق مشغول خواندن است مطالعه کند و یا همان فیلمی را که همسرش در اتاق نشمین تماشا می کند از طریق این سیستم در آشپزخانه ببیند.

همچنین کاربران با اتصال به clear.fi می توانند به راحتی عکسها را پیدا کنند، برنامه های تلویزیون را ضبط کنند، کتابهای الکترونیک را بارگذاری کنند و تمام این محتویات را از طریق شبکه خانگی با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

کاربران خانگی با کلیک بر روی گزینه Play To به راحتی می توانند از تمام دستگاههای چندرسانه ای در شبکه استفاده کنند و این فایلها را در یکی از دستگاههای متصل به این کنسول و تنها با یک کلیک ساده بر روی گزینه Save To  آرشیو کنند.

براساس گزارش PC World، این فناوری نوآورانه که از تابستان 2010 عرضه می شود برپایه سیسم عامل گوگل کروم است.

ایسر همراه با این کنسول نوآورانه یک سری از محصولات جدید را که با این فناوری سازگار هستند عرضه کرده است.

Revo Family یکی از این محصولات است که از ادغام یک \ مرکز رسانه ای\ (Revo)، یک پخش کننده چند رسانه ای (RevoView) و یک سرور خانگی (RevoCenter) است.

خانواده ها با کمک این بسته نرم افزاری و سخت افزاری می توانند در تمام نقاط خانه حتی بدون نیاز به داشتن رایانه، فیلمهای با وضوح تصویر بالا، عکس، موسیقی و سایر محتویات را به روش آنلاین به اشتراک بگذارند.

       
میهمان عزیز خوش آمدید
دسته بندی موضوعی اخبار
خبر
فرصت شغلی
فرصت تحصیلی
همایش ها
اخبار پربازديد هفته
خبری برای نمایش وجود ندارد!
دسته بندی تخصصی اخبار
جستجو در محتويات سايت
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

تبلیغات