بانک اطلاعاتی علوم پزشکی -> روان شناسی | 3/8/1389 | 501 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

جایزه علمی دکتر کاردان به بهترین پایان نامه روانشناسی اعطا می شود

موسسه روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران با همکاری سازمان نظام روانشناسی در حمایت از پژوهش های بدیع و نوآورانه در حوزه های روانشناسی و علوم تربیتی جایزه علمی دکتر کاردان را به پایان نامه های برتر اعطا می کند. ب ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر -
موسسه روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران با همکاری سازمان نظام روانشناسی در حمایت از پژوهش های بدیع و نوآورانه در حوزه های روانشناسی و علوم تربیتی جایزه علمی دکتر کاردان را به پایان نامه های برتر اعطا می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، موسسه روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران که با نام مرحوم دکتر علی محمد کاردان فعالیت می کند، جایزه علمی "دکتر کاردان" را به پایان نامه برگزیده دانش پژوهان برتر دکتری در دو گروه روانشناسی و علوم تربیتی اهدا می کند.

اولین دوره اهدای این جایزه در دی ماه سال 89 همزمان با سومین سالگرد درگذشت این استاد حوزه تعلیم و تربیت برگزار می شود و پایان نامه هایی که از آغاز سال 1387 در کلیه دانشگاههای سراسر کشور در رشته های مختلف روانشناسی و علوم تربیتی دفاع شده است، می توانند در اولین دوره این جایزه شرکت کنند.

پایان نامه های شرکت کننده می توانند یک نسخه از رساله به همراه خلاصه دو هفته ای تا 30 آبان ماه 89 به دبیرخانه موسسه ارسال کنند. رساله برگزیده در این دوره از جایزه، تندیس جایزه دکتر کاردان به همراه لوح تقدیر و جوایز نفیسی دریافت می کند

       
میهمان عزیز خوش آمدید
دسته بندی موضوعی اخبار
خبر
فرصت شغلی
فرصت تحصیلی
همایش ها
اخبار پربازديد هفته
خبری برای نمایش وجود ندارد!
دسته بندی تخصصی اخبار
جستجو در محتويات سايت
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

تبلیغات